Hakkımızda

Hakkımızda

Talentix; Türk sosyolojisine, ülkemizin eğitim ve çalışma hayatının kendine has dinamiklerine özel hazırlanmış etkili, objektif ve çok boyutlu bir değerlendirme modelidir.

Talentix ekibi 2015 yılından bugüne, sürekli Ar-Ge politikası ile global trendleri takip eden ve kendini yenileyen, güçlü akademik alt yapısı ve uygulayıcılarının tecrübesi ile online ortamda standart olarak sunulan testlerin yanı sıra, talepler doğrultusunda kuruma özel, aranan yetenekleri ölçümleyen testler de geliştirmektedir

Talentix Assesment/Değerlendirme Merkezi Hizmetlerimiz, Ölçümleme ve Raporlama Sistemlerimizin Kullanıldığı Alanlar:

Yetenek Yönetim Süreçleri
Kariyer Planlama
İşe Alım Süreçleri
İşgücü Planlaması
Performans Değerlendirme
Eğitim İhtiyaç Analizi ve Eğitim Planlama

Danışmanlarımız


ESRA TÜMEN
Uzm. Klinik Psikolog

Lomonosov Moscow State University’de Klinik Psikoloji eğitiminin ardından girdiği, kurumsal eğitim ve danışmanlık alanında yaklaşık 15 yıldır Türiye’nin önde gelen eğitim ve danışmanlık kurumlarında kadrolu ve free-lance danışman olarak çalışmalar yürüten Tümen, kariyerine Sem Enstitü Eğitim ve Yönetim Danışmanlığı bünyesinde Kurumsal Eğitimler Direktörü olarak devam etmektedir.

Dr. Ebru TÜMEN
Uzm. Eğitim Danışmanı

Doktora çalışmalarını İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde, Yetenek Yönetimi alanında sürdürmekte olup, Yüksek Lisans derecesini İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Bölümünde Yetenek Yönetimi alanında tamamlamıştır. İş hayatı süresince çeşitli kurumsal şirketlerde İnsan Kaynakları Bölümünde İşe Alım ve Eğitim Uzmanı olarak görev almıştır.

DR. ALTAY AKTÜRK
Uzman Akademisyen

Marmara Üniversitesi Hukuk mezunu olan Dr.Aktürk, İstanbul Üniversitesinde doktorasını tamamlamıştır. Aktürk, 2005 yılından bu yana çeşitli üniversitelerde yarı zamanlı akademisyen olarak çalışmaktadır. “Çocuk Hukuku” teziyle doktora derecesini aldıktan sonra, tam zamanlı olarak Medeni ve Ceza Hukuku dersleri vermeye başlamıştır.. Son zamanlarda Toplumsal Cinsiyet konuları ve Toplumsal Cinsiyete Dayalı Hukuk üzerinde çalışmakta, Müzakere ve Uzlaştırma Bakanlığı için ağırlıklı olarak hukuk mezunları ile çalışan bir öğretim görevlisidir.